W dniu 07 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu przy ul. Wernera 22 odbyły się VI Indywidualne Mistrzostwa Klubu ras PDL. Najciekawiej zapowiadała się rywalizacja w rasie PDL Srebrniak o które walczyło 20 hodowców. Pierwsze miejsce zajął Srebrniak kolegi Andrzeja Stolarskiego z Warszawy.

Podczas trwania mistrzostw odbyła się miła uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i odznaczeń zasłużonym członkom Klubu.

Medale 25 – lecia PZHGRiDI otrzymali koledzy: Marciniak Mirosław, Wieczorek Marek oraz Stolarski Andrzej.

Srebrne odznaki PZHGRiDI koledzy: Peryt Czesław i Wanat Krzysztof a brązowe Borkowski Alfred i Pawelec Marek.

Dodatkowo za wystawienia największej ilości gołębi na wystawach klubowych pamiątkowymi pucharami uhonorowano kolegów Andrzej Mikołajczyka i Andrzeja Stolarskiego.