Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 1080

W dniach 27 – 28  listopada  2021 w Hali Sportowej „AGA” w Radomiu przy ul. 1905 roku 21 odbyła się XVI Klubowa Wystawa Gołębi.  W wystawie wzięło udział 58 wystawców zgłaszając 479 szt. gołębi. Najliczniej reprezentowany był oczywiście Srebrniak, którego zgłoszono  260  szt. ,  Perłowy 106 szt.  Skromny był udział hodowców Sroki łowickiej , której wystawiono tylko 25 szt.

 


Cieszymy się, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania doprowadzając do wystawy co w dobie pandemii było sporym wyzwaniem.  
Na koniec w imieniu organizatorów dziękujemy przybyłym gościom i hodowcom, którzy zaszczycili naszą wystawę swoją obecnością a szczególnie wszystkim wystawcą, bez których  ta impreza by się nie odbyła.
Chciałbym też w imieniu organizatora przeprosić kolegów Krawczaka Tomasza z Leoncina i Krawczyka Pawła z Krakowa za zamianę nazwisk w katalogu wystawy a tym samym wyników w rasie PDL Srebrniak. Na stronie klubu są one aktualne.


Wyniki:

PDL Srebrniak


Zwycięzca w Kolekcji

1.    Grabowski Andrzej     376.0 pkt
2.    Kiełek Zbigniew         373.0 pkt
3.    Krawczyk Paweł        373.0 pkt
4.    Bilski Bolesław           372.0 pkt
5.    Kalinowski Janusz      369.0 pkt
6.    Lech Ryszard            368.0 pkt
7.    Krawczak Tomasz      368,0 pkt
8.    Cyrek Wiesław          366.0 pkt
9.    Kalinowski Józef        366,0 pkt
10.  Zieliński Robert         365.0 pkt
 
Zwycięzcy indywidualnie

1.    Bilski Bolesław            95.0 pkt ZW
2.    Kiełek Zbigniew          94.0 pkt W
3.    Grabowski Andrzej      94,0 pkt W
4.    Bilski Bolesław            94.0 pkt W
5.    Zieliński Robert          94.0 pkt W
6.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
7.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
8.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
9.    Kiełek Zbigniew         94,0 pkt W
10.  Cyrek Wiesław          94.0 pkt W


PDL Perłowy

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Legutko Zbigniew      369,0 pkt
2.    Nowak Dariusz           368.0 pkt
3.    Krawczak Tomasz       368.0 pkt
4.    Dudek Henryk           367.0 pkt
5.    Iwan Mariusz             366.0 pkt

Zwycięzcy indywidualnie

1.    Nowak Dariusz           93.0 pkt ZW
2.    Legutko Zbigniew      93.0 pkt W
3.    Dudek Henryk           93.0 pkt W
4.    Krawczak Tomasz       92.0 pkt W
5.    Pietruszewski Lucjan   92.0 pkt W

PDL Sroka Łowicka:

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Kwinta Michał           376,0 pkt
2.    Rozmyślak Tomasz    372,0 pkt
3.    Dudek Henryk         371,0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1.    Kwinta Michał        96,0 pkt ZW

PDL Pasiak Srebrzysty

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Bogdanowicz - Tarnówka     376,0 pkt
2.    Kolaska Krzysztof                365,0 pkt
3.    Piechur Jerzy                     364,0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1.    Legutko Zbigniew          95,0 pkt ZW

Pasiak Srebrzysty Szaroloty

Zwycięzca indywidualnie

1.    Duda Robert             95.0 pkt ZW
 
PDL Srebrniak Białoogon

Zwycięzca w Kolekcji

Zwycięzca indywidualnie

1.    Płucienniczak Damian     95.0 pkt ZW

PDL Srebrniak wylot

Zwycięzca indywidualnie

1.    Felner Piotr         93.0 pkt ZW

Masłowy kutnowski

Zwycięzca indywidualnie

1.    Iwan Mariusz         93.0 pkt ZW

 

Zapraszam do galerii z wystawy oraz samych gołębi.