Wyniki:

PDL Srebrniak


Zwycięzca w Kolekcji

1.    Grabowski Andrzej     376.0 pkt
2.    Kiełek Zbigniew         373.0 pkt
3.    Krawczyk Paweł        373.0 pkt
4.    Bilski Bolesław           372.0 pkt
5.    Kalinowski Janusz      369.0 pkt
6.    Lech Ryszard            368.0 pkt
7.    Krawczak Tomasz      368,0 pkt
8.    Cyrek Wiesław          366.0 pkt
9.    Kalinowski Józef        366,0 pkt
10.  Zieliński Robert         365.0 pkt
 
Zwycięzcy indywidualnie

1.    Bilski Bolesław            95.0 pkt ZW
2.    Kiełek Zbigniew          94.0 pkt W
3.    Grabowski Andrzej      94,0 pkt W
4.    Bilski Bolesław            94.0 pkt W
5.    Zieliński Robert          94.0 pkt W
6.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
7.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
8.    Grabowski Andrzej     94,0 pkt W
9.    Kiełek Zbigniew         94,0 pkt W
10.  Cyrek Wiesław          94.0 pkt W


PDL Perłowy

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Legutko Zbigniew      369,0 pkt
2.    Nowak Dariusz           368.0 pkt
3.    Krawczak Tomasz       368.0 pkt
4.    Dudek Henryk           367.0 pkt
5.    Iwan Mariusz             366.0 pkt

Zwycięzcy indywidualnie

1.    Nowak Dariusz           93.0 pkt ZW
2.    Legutko Zbigniew      93.0 pkt W
3.    Dudek Henryk           93.0 pkt W
4.    Krawczak Tomasz       92.0 pkt W
5.    Pietruszewski Lucjan   92.0 pkt W

PDL Sroka Łowicka:

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Kwinta Michał           376,0 pkt
2.    Rozmyślak Tomasz    372,0 pkt
3.    Dudek Henryk         371,0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1.    Kwinta Michał        96,0 pkt ZW

PDL Pasiak Srebrzysty

Zwycięzcy w Kolekcjach

1.    Bogdanowicz - Tarnówka     376,0 pkt
2.    Kolaska Krzysztof                365,0 pkt
3.    Piechur Jerzy                     364,0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1.    Legutko Zbigniew          95,0 pkt ZW

Pasiak Srebrzysty Szaroloty

Zwycięzca indywidualnie

1.    Duda Robert             95.0 pkt ZW
 
PDL Srebrniak Białoogon

Zwycięzca w Kolekcji

Zwycięzca indywidualnie

1.    Płucienniczak Damian     95.0 pkt ZW

PDL Srebrniak wylot

Zwycięzca indywidualnie

1.    Felner Piotr         93.0 pkt ZW

Masłowy kutnowski

Zwycięzca indywidualnie

1.    Iwan Mariusz         93.0 pkt ZW

 

Zapraszam do galerii z wystawy oraz samych gołębi.